Jak rezerwować

 

Tylko 5 kroków. Nic więcej.

 

1. Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta dostępna jest nie tylko w serwisie internetowym. Na kontakt z Tobą czekają również doradcy Travelplanet.pl w Krakowie (692863577).

 

2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość opłacenia rezerwacji. Opcjonalnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę.

 

3. Bezpieczna płatność

Umożliwiamy płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL a także przelewem tradycyjnym, gotówką lub kartą. Bezpieczeństwo transakcji jest naszym najwyższym priorytetem.

 

4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży.

 

5. Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Doradca Travelplanet.pl skontaktuje się z Państwem jeśli plan podróży ulegnie zmianie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji: 692863577.