O nas

 

O nas

What a Travel! Jest autoryzowanym partnerem Travelplanet.pl S.A.

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Od początku 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 1 500 000 Klientów.

Travelplanet.pl jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 769.

 

Wiedza

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo. Regularnie wyjeżdżamy na wyjazdy studyjne, podczas których bierzemy pod lupę wakacyjne kurorty i hotele. Większość miejsc z naszej oferty odwiedziliśmy osobiście lub mieliśmy tam klientów, dlatego spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafimy wybrać te najbardziej atrakcyjne i najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów.

 

Rezerwuj tak, jak lubisz!

Dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego wycieczkę, bilet lotniczy czy nocleg w hotelu zarezerwujesz u nas tak, jak Ci wygodnie – telefonicznie, przez Internet lub w naszym Salonie Podróży przy ulicy Królowej Jadwigi 184 w Krakowie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 100 tysięcy ofert

Nie musisz odwiedzać wielu stron internetowych w poszukiwaniu wakacji. Na krakowtravelplanet.pl i whatatravel.pl znajdziesz oferty najlepszych biur podróży!

 

Gwarancja ceny

Żadnej wycieczki nie kupisz taniej w żadnym innym internetowym biurze podróży, u żadnego pośrednika ani organizatora.

 

Minimum formalności

Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkich formalności możesz dopełnić w jeden dzień. W naszym biurze możliwa jest rezerwacja ofert.

 

Wygodne płatności

Za wycieczkę zapłacisz tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem tradycyjnym, płatnością online lub gotówką czy kartą.

 

Bezpieczny proces rezerwacji

Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwają profesjonalni konsultanci..

 

Pewna rezerwacja

Rezerwując wycieczkę w naszym biurze, uzyskasz szybkie potwierdzenie płatności i miejsc, co zwiększa pewność Twojego pobytu w wymarzonym hotelu.